Informacje o spółce

DOLFAMEX Sp z o.o. producent narzędzi do obróbki skrawaniem należy do Grupy Kapitałowej STALMOT S.A.

Dolfamex

dolfamex.jpg

Jesteśmy nowoczesną firmą produkującą narzędzia do obróbki skrawaniem. Dzięki kombinacji wysokiej technologii i najlepszych materiałów oferujemy narzędzia skrawające według najwyższych standardów jakości. Poprzez wysoką jakość naszych wyrobów staliśmy się jedną z największych firm z tej branży w Polsce.

Narzędzia

narzedzia.jpg

Nasza oferta zawiera kilka tysięcy pozycji. W jej skład wchodzą narzędzia monolityczne i narzędzia składane. Oprócz naszej standardowej oferty możemy zaproponować Państwu wykonanie narzędzia na specjalne zamówienie. Jesteśmy w stanie wykonać narzędzie jakie Państwu jest potrzebne.

Usługi

uslugi.jpg

Dolfamex oprócz nowoczesnych narzędzi oferuje również szeroką gamę usług. Na życzenie klienta narzędzia powlekamy powłokami PVD. Powłoki PVD znakomicie wpływają na żywotność i wytrzymałość narzędzi. Nasza firma oferuje również usługi z zakresu obróbki cieplnej, której zastosowanie na narzędziach znacznie poprawia ich parametry. Oprócz tego świadczymy standardowe usługi ostrzenia i regeneracji produkowanych przez nas narzędzi.

Maszyny

maszyny.jpg

Nasze narzędzia wykonujemy na specjalistycznych maszynach CNC. Posiadamy centra szlifierskie CNC firm: Walter, Makino Seiki, centra frezarskie CNC firm: Chiron, Bridgeport i Dyna oraz tokarki CNC Colchester, Chofum i Haco. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu powtarzalność naszych narzędzi jest bardzo wysoka. Obecnie zakupiliśmy wysokowydajne centrum szlifierskie firmy WALTER typu HELITRONIC VISION, na którym również wykonujemy nasze doskonałe narzędzia z węglika spiekanego.

Technologia

technologia.jpg

Posiadamy nowoczesny park maszynowy zapewniający powtarzalność produkowanych narzędzi. W każdym momencie jesteśmy w stanie przeprogramować produkcję aby tworzyć narzędzia, których w danej chwili potrzebuje klient. Organizacja produkcji wspomagana systemem komputerowym pozwala zaplanować, wykonać i dostarczyć wyroby dokładnie na czas.

Jakość

jakosc.jpg

Wysoka jakość oferowanych przez nas narzędzi jest dla nas wyznacznikiem. Każdy produkt sprawdzany jest przez wykwalifikowanych pracowników Działu Kontroli Jakości pod względem dokładności jego wykonania. Nasze narzędzia wykonujemy nawet z mikronową dokładnością. Tak szczegółowa weryfikacja każdego produktu jest niezbędna, aby spełnić wymagania naszych klientów.

Marketing

 

Nasza współpraca z innymi firmami opiera się na pełnym partnerstwie i szacunku. Staramy się zawsze spełnić potrzeby naszych klientów, gdyż wspólne zadowolenie zawsze przynosi owocną współpracę. Docieramy do naszych klientów osobiście poprzez naszych doradców technicznych. Doradcy zawsze służą pomocą w aspekcie technicznym i są w stanie zaproponować korzystne warunki współpracy handlowej.

Zarządzanie

 

W naszej pracy kierujemy się partnerstwem. Staramy się, aby pracownicy mogli podejmować pewne decyzje samodzielnie i w ten sposób ciągle się rozwijać. Stawiamy na inteligencję, wiedzę, kreatywność i samodzielność, ponieważ te cechy pozwalają nam osiągać sukcesy. Możemy śmiało stwierdzić, że nasi pracownicy są lojalni, odpowiedzialni i zdyscyplinowani, zawsze dbają o jakość wyrobów i mienie firmy.